Informacja targowa 2017

Serdecznie zapraszamy do zwiedzenia wiosennej edycji największych na Podkarpaciu 22. Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości, które odbędą się w dniach 24-26 marca 2017 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie.

To największa tego typu impreza na Podkarpaciu. Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne rabaty na towary i usługi. Tegoroczne targi zapowiadają się naprawdę ciekawie.

Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zastanawiają się czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? Aby ułatwić podjęcie tak ważnej decyzji równolegle z targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości.

Tegorocznym targom towarzyszyć będzie również IV Festiwal Ogrodów. To część wystawy, której wielbiciele zieleni nie mogą ominąć. Ponadto w ramach festiwalu przedstawione zostaną najnowsze trendy w projektowaniu i aranżacji ogrodów, pielęgnacji roślin. Wystawcy umożliwią zakup roślin w promocyjnych cenach.

W odpowiedzi na liczne sygnały i oczekiwania naszych zwiedzających uruchamiamy po raz kolejny Strefę Porad Architekta, która podczas poprzedniej edycji targów cieszyła się dużym zainteresowaniem. W jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych, którzy będą udzielać  bezpłatnych porad osobom odwiedzającym targi. Stoisko umiejscowione zostanie na Poziomie A2 (parter).

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego:

Tradycyjnie dla Wystawców zorganizowany zostanie podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR. Kapituła Konkursu zwiedzi stoiska i oceni produkty pierwszego dnia targów (24 marca), a dzień później (25 marca) zostaną wręczone medale i wyróżnienia targowe o godz. 16.30.

Rzeszowskie targi od lat są platformą do nawiązywania kontaktów handlowych, zdobywania kontrahentów, także tych zagranicznych, dlatego serdecznie zapraszamy do zwiedzenia targów i życzymy wielu sukcesów.

Dla zwiedzających, targi udostępnione będą w dniach 24-25 marca w godz. 1000-1800, 26 marca w godz. 1000-1700.

Bilet wstępu: 5 zł do nabycia w kasach biletowych znajdujących się przy wejściu na tereny targowe.

Serdecznie zapraszamy !

MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie
ul. PCK 2/24, 35-060 Rzeszów
tel. 17 850 75 99
fax. 17 850 75 98
WWW: www.budownictwo.targirzeszowskie.pl