Kongres SMART PROJECT

KONGRES

SMART PROJECT, BUILDING & CITY

6 kwietnia 2018 r. Rzeszów Hala Podpromie

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie SMART PROJECT, BUILDING & CITY, który odbędzie się 6 kwietnia 2018 r. jako integralna część 23 Targów Budownictwa ExpoDom.  Uczestnikami wydarzenia będą m.in.: architekci, deweloperzy, inżynierzy, przedstawiciele gmin i samorządów oraz inwestorzy indywidualni.

Kongres SMART PROJECT, BUILDING & CITY to pierwsza tak duża impreza kongresowa na Podkarpaciu, skierowana do firm i instytucji działających w obszarach BUDOWNICTWA, NIERUCHOMOŚCI, ARCHITEKTURY, WNĘTRZ i OGRODÓW. Wydarzenie to porusza tematykę innowacyjnych technologii w budownictwie. Program Kongresu obejmie problematykę systemowych rozwiązań mających za cel wielokryteriową optymalizację procesu budowlanego, uwzględniającą wszystkie jego etapy – od projektowania, aż do wznoszenia, eksploatacji i rozbiórki.

Organizacja Kongresu  w ramach Targów Budownictwa gwarantuje duże zainteresowanie i wysoką frekwencję. Targi co roku odwiedza blisko 20 tys. osób a swoją ofertę prezentuje ponad 200 wystawców z regionu, polski i zagranicy.

Serdecznie zapraszamy!