Informacja targowa 2018

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wiosennej edycji największych na Podkarpaciu 23 Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów EXPO DOM oraz Targów Nieruchomości, które odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2018 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej „PODPROMIE” w Rzeszowie.

 To największa tego typu impreza na Podkarpaciu. Ponad 200 wystawców i tysiące zwiedzających, specjalne rabaty na towary i usługi. Tegoroczne targi zapowiadają się naprawdę ciekawie.

Na blisko 7 tys. mkw. pod dachem rzeszowskiej Hali PODPROMIE i dodatkowo 2 tys. mkw. powierzchni na zewnątrz swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zastanawiają się czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie?

Tegorocznym targom towarzyszyć będzie Kongres SMART PROJECT, BUILDING & CITY, który odbędzie się 6 kwietnia 2018 roku (piątek).  Kongres  SMART Project, Building & City to pierwsza tak duża impreza kongresowa na Podkarpaciu, skierowana do firm i instytucji i osób działających w obszarach budownictwa, nieruchomości i architektury.Uczestnikami wydarzenia będą m.in.: architekci, deweloperzy, inżynierzy, przedstawiciele gmin i samorządów oraz inwestorzy indywidualni. Wydarzenie organizowane jest przez Klaser Expo, a współorganizatorami są: Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, Politechnika Krakowska, Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie (BIM), Urban Project, Stowarzyszenie Architektów Polskich Oddział w Rzeszowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie.

W odpowiedzi na liczne sygnały i oczekiwania naszych zwiedzających uruchamiamy po raz kolejny Strefę Porad Architekta. W jednym miejscu będzie można spotkać doświadczonych architektów, specjalistów od projektowania obiektów kubaturowych, konstrukcji ale również wnętrz, krajobrazu i zespołów urbanistycznych, którzy będą udzielać  bezpłatnych porad osobom odwiedzającym targi. Stoisko umiejscowione zostanie na Poziomie A2 (parter).

Podczas Targów będą czekały na najmłodszych warsztaty w Klubie Kreatywnego Inżyniera FloJaMo – stoisko numer 204, Poziom C – 2 piętro.Warsztaty są przeznaczone dla dzieci od lat 3. Będą przygotowane odpowiednio dla różnych grup wiekowych. Uczestnicy  mogą rozwinąć m. in. umiejętności planowania działań twórczych, usprawnić swoje manualne zdolności poprzez budowanie małych domków. Warsztaty poprowadzą profesjonalni instruktorzy.

Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego:

Tradycyjnie dla Wystawców zorganizowany zostanie podczas targów konkurs o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najlepszych materiałów i technologii oferowanych na targach. Patronat merytoryczny nad konkursem sprawuje Kapituła Konkursu, w skład której wchodzą przedstawiciele: PZITB, PZITS, SARP, MTR. Kapituła Konkursu zwiedzi stoiska i oceni produkty pierwszego dnia targów (6 kwietnia). Tego samego dnia zostaną wręczone medale i wyróżnienia targowe.

Rzeszowskie targi od lat są platformą do nawiązywania kontaktów handlowych, zdobywania kontrahentów, także tych zagranicznych, dlatego serdecznie zapraszamy do zwiedzenia targów i życzymy wielu sukcesów.

Godziny zwiedzania targów:

6-7 kwietnia: 10:00 – 18:00

8 kwietnia: 10:00 – 17:00

Bilet wstępu: 5 zł do nabycia w kasach biletowych znajdujących się przy wejściu na tereny targowe.

 

Serdecznie zapraszamy!

 MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie

ul. Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów

tel.: +48 17 850 75 99

tel. kom.: 515 897 364

e-mail: monika@targirzeszowskie.pl

www.targirzeszowskie.pl