Informacja o targach 2020

Kolejny raz potwierdzimy wiodącą pozycję RZESZOWSKICH TARGÓW BUDOWNICTWA na targowej mapie Polski, które w opinii branży uważane są za najlepszą imprezę wystawienniczą „po tej stronie Wisły”. Wiosenna edycja będzie wyjątkowa, gdyż przygotowaliśmy dla Państwa szereg nowych rozwiązań, wspierających Państwa firmy w pozyskiwaniu zamówień i wielopłaszczyznowym rozwoju Waszego biznesu.

Godziny zwiedzania targów:

6-7 marca: 10:00 – 18:00
8 marca: 10:00 – 17:00
Bilet wstępu: 15 zł do nabycia w kasach biletowych znajdujących się przy wejściu na tereny targowe.

 

Ramowy plan wydarzenia:

6 MARCA 2020
• Otwarcie Targów – dzień dla BIZNESU
• I Podkarpacki Kongres Budownictwa Infrastrukturalnego
• Prezentacje ofert pracy dla uczniów SZKÓŁ BUDOWLANYCH
• Giełda kooperacyjna – SPOTKANIA B2B
• Szkolenia i warsztaty RYNEK PRACY – zatrudnianie obcokrajowców, delegowanie pracowników do pracy za granicę
• BRANŻOWY WIECZÓR VIP – impreza zamknięta dla zaproszonych gości

7 MARCA 2020
• Drugi dzień Targów
• Kongres SMART PROJECT BUILDING & CITY

 


Kongres SMART PROJECT, BUILDING & CITY to wydarzenie kongresowe na Podkarpaciu, skierowana do firm i instytucji działających w obszarach BUDOWNICTWA, NIERUCHOMOŚCI, ARCHITEKTURY, WNĘTRZ i OGRODÓW. Wydarzenie to porusza tematykę innowacyjnych technologii w budownictwie. Program Kongresu obejmie problematykę systemowych rozwiązań mających za cel wielokryteriową optymalizację procesu budowlanego, uwzględniającą wszystkie jego etapy – od projektowania, aż do wznoszenia, eksploatacji i rozbiórki.

REJESTRACJA

 


Kongres adresowany jest do inżynierów, architektów, inwestorów prywatnych
i instytucjonalnych, władz regionalnych i instytucji administracji państwowej, firm wykonawczych branży drogowej, mostowej i kolejowej oraz producentów i dostawców materiałów, sprzętu i technologii, bez których realizacja nowoczesnych obiektów infrastrukturalnych na najwyższym poziomie nie byłaby możliwa. Celem wydarzenia jest wymiana doświadczeń, budowanie relacji oraz prezentacja najnowszych rozwiązań wspierających inwestycje drogowe, mostowe i kolejowe na Podkarpaciu. Kongres realizowany będzie jako wydarzenie towarzyszące XXV TARGOM BUDOWNICTWA 6-8 marca 2020, Hala Podpromie w Rzeszowie.

Organizacja Kongresu  w ramach Targów Budownictwa gwarantuje duże zainteresowanie i frekwencję. Targi co roku odwiedza blisko 15 tys. osób a swoją ofertę prezentuje ponad 200 wystawców z regionu, polski i zagranicy.

> Zarejestruj się

Prosimy o rejestrację udziału do dnia 4 marca 2020 r. korzystając z powyższego odnośnika.

Istnieje również możliwość rejestracji telefonicznie: 515 897 356 lub mailowo: rejestracja@targirzeszowskie.pl. Przy rejestracji konieczne jest zatytułowanie maila: “Kongres PKBI” oraz podanie imienia, nazwiska, stanowiska, nazwy firmy i telefonu kontaktowego.